درباره ما

تمایزات ما

شما میتوانید در 7روز هفته به صورت 24 ساعت در شبانه روز با پشتیبان های ما در تماس باشید،شما میتوانید برای مشاوره در مورد خرید،پشتیبانی محصول،یا امورات مربوط به بخش گارانتی تماس بگیرید.

کلیه سفارشات ما درب منزل شما صورت میگیرید اما در بخشی از حجم بالا در سفارشات نیازمند به پیش پرداخت می باشد.شما میتوانید با هماهنگی لازم با واحد حسابداری و حمل و نقل ما،پرداختی های خود را انجام دهید.

شما با مطالعه صفحه قوانین و مقررات،میتوانید از قوانین بازگشت وجه اطمینان پیدا کنید.و طی شرایط لارم که در این صفحه توضیح داده شده است،میتوانید محصول خریداری شده را بازگشت دهید و وجه خود را دریافت کنید.

کلیه ارسال های ما برای سرتاسر ایران کاملا رایگان می باشد،شما هرجای ایران باشید و مقدار سفارش شما هرچه قدر باشد شما ارسال کاملا رایگان درب خانه شما تحویل داده می شود.

از فروشگاه ما دیدن کنید

دنیای فومند

با یک مقایسه ی کوچک می توانید به مقرون به صرفه بودن “فومند” کاملا پی ببرید.ما در اینجا کالاهای اورجینال و با کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم.یقین داریم شما در جایی دیگر کالایی با قیمت های فومند البته به شرط کیفیت برتر نخواهید یافت.ما در فومند اصالت و تضمین کیفیت کالا را مقدم بر هر مسئله ای دیگری قرارداده ایم،و خدمات گارانتی و پشتیبانی و سایر ملزومات و نیازهای مشتری در قدم های بعدی اجرایی فومند قراردارد.تجربه حس اصالت کالا،کیفیت بالا،قیمت رقابتی را با فومند داشته باشید.

تماس با کارشناس فروش